fbpx
skip to Main Content

Strona biura podróży Soleno

Nasza kolejna realizacja to strona internetowa agencji turystycznej Soleno. Soleno to w skrócie Kasia i Marcin, ludzie którzy zarażają pasją podróżowania i pozytywną energią!

Kasia i Marcin prowadzą swoje biuro podroży już przeszło 21 lat. Swoich klientów zarażają pasją podróżowania. Nie jest to w ich przypadku bo sami zwiedzili mnóstwo ciekawych kierunków i destynacji.

W założeniu ich strona powinna umożliwić im prezentowanie oferty swojego biura oraz relacji z ich podróży po najdalszych zakątkach świata. Do tego czytelne przestawienie tego czym się zajmują – są agentami turystycznymi oraz to gdzie pracują – 3 oddziałach na południu Polski.

Strona biura podróży – redesign logotypu

Redesign logotypu Soleno nie był w planach Kasi i Marcinia, jednak już na początku okazało się, że jeśli pracujemy nad nowoczesną, przejrzystą stroną to stary logotyp nie do końca oddaje to co chcemy pokazać.

Uprościliśmy logo, wyrzuciliśmy niepotrzebne teksty i nadaliśmy mu bardziej indywidualny rys, tak aby wyglądało jak odręcznie rysowany znak na piasku:

Strona biura podróży redesign logotypu

Strona biura podróży – czcionki!

Tak to już jest, że nasi graficy wręcz obsesyjnie podchodzą do wyboru czcionek! To właśnie odpowiedni ich dobór sprawia, że tekst prezentowany na stronie jest czytelny. Kolory tekstu powinny być stonowane, nie męczyć wzroku.

Zdecydowaliśmy się na wybór dwóch czcionek z katalogu googe fonts, w różnych wariantach kolorystycznych i grubościach:

Strona biura podróży – blog to priorytet

Oczekiwaniem Kasi i Marcina była strona biura podróży, która w jak najbardziej czytelny sposób pozwoli im prezentować swoją pasję, czyli podróże. Stąd bardzo duży nacisk położyliśmy na blog, w którym Soleno będzie publikować swoje relacje z eskapad po całym Świecie.

Strona biura podróży

Strona biura podróży – dodatkowe elementy

Strona internetowa to nie tylko layout, czcionki i zdjęcia. To również mnóstwo elementów, które sprawiają, że strona będzie dobrze działać i przyniesie Kasi i Marcinowi nowych klientów:

 • szablony wpisów dzięki którym dodawanie nowych artykułów jest szybkie i proste
 • podpięcie pod infrastrukutrę facebooka (pixel konwersji)
 • narzędzia SEO w panelu strony dzięki którym na bieżąco można śledzić przygotowanie artykułów
 • pełna analityka strony i spięcie jej z narzędziami google

Strona Soleno to nasze kolejne turystyczne zlecenie. Kasia i Marcin wiedzieli czego chcą, a nasi graficy i programiści przygotowali stronę, która jest łatwa w obsłudze, przejrzysta, czytelna i przygotowana do pozycjonowania.

Ekipa Soleno dodaje już pierwsze wpisy na blogu. Ich zdjęcia wyglądają rewelacyjne. Nie dziwi nas, że ich klienci są zachwyceni ich wiedzą i profesjonalizmem

Zapraszamy na soleno.com.pl

Budujemy strony internetowe dla turystyki!

Stwórz z nami idealną stronę dla Twojego biura podróży.

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  #leadgeneration
  #landingpage
  #social_media
  #mailing
  #kreacja

  Dlaczego saledesk?

  #indywidualne_podejście
  #wymierne_efekty
  #szybkie_działanie
  #profesjonalizm
  #elastyczność

  Nasz HQ:

  al. Wojska Polskiego 52
  05-800
  Pruszków

  Back To Top