fbpx
skip to Main Content

Landing page dla fotowoltaiki. Sprawdź jak Twój klient reaguje na twój landing.

Nasz kolejny klient postawił na kompleksowe rozwiązanie langing page’a który w zależności od kampanii marketingowej będzie mógł być niemal dowolnie zmieniany.

Landing page dla fotowoltaiki: różni klienci i różne potrzeby

Naszym kolejnym klientem jest Centrum Fotowoltaiki (cefo.pl), firma zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami z branży odnawialnej energii. Firma oferuje rozwiązania dla biznesu, dla domów oraz dla rolnictwa. Zróżnicowana i kompleksowa oferta firmy wymaga odpowiedniego podejścia do marketingu sieciowego. Rozwiązania i produkty dla rolnictwa nie powinny być promowane w kampaniach skierowanych do odbiorców biznesowych i indywidualnych.

Landing page dla fotowoltaiki: 3 w 1

Dla CeFo przygotowaliśmy landing page dla fotowoltaiki, który prezentowany będzie w trzech wersjach w zależności od tego, do jakiego klienta będzie skierowana będzie oferta. W ten sposób na kanwie jednego langing page’a mamy tak naprawdę trzy. Co więcej zaprojektowany przez nas system blokowy pozwala na tworzenie w prosty sposób kolejnych wariantów umożliwiając śledzenie konwersji w zależności od wyglądu landing page’a Landingi różnią się kolejnością oferowanych rozwiązań, układem bloków i prezentacją promocji.

Landing page dla fotowoltaiki

Landing page dla fotowoltaiki: mierzenie konwersji

Tak jak w każdym naszym projekcie i tutaj projektując landing page dla fotowoltaiki przygotowaliśmy szereg narzędzi umożliwiających śledzenie konwersji dla poszczególnych stron:

 • każdy z 3 landing page’y jest spięty z kontem google analytics
 • każdy z 3 landing page’y jest spięty z facebookiem i umożliwia zbieranie danych przez pixel konwersji

W ten sposób jesteśmy w stanie badać jak klienci Cefo reagują na wygląd landing page’a, jak chętnie zostawiają swoje dane, czy które informacje chętniej przeglądają.

Chcesz szybko trafić do klientów w sieci?

Landing page to najszybsze rozwiązanie, żeby pozyskać nowych klientów online!

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  #leadgeneration
  #landingpage
  #social_media
  #mailing
  #kreacja

  Dlaczego saledesk?

  #indywidualne_podejście
  #wymierne_efekty
  #szybkie_działanie
  #profesjonalizm
  #elastyczność

  Nasz HQ:

  al. Wojska Polskiego 52
  05-800
  Pruszków

  Back To Top